Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଭଗବାନ ଶନିଦେବ ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର ହେବ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବଦଳିଥାଏ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନବ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିଥାଏ। ବେଳେବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ହସିବାରେ ବିତାଇଥାଏ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜି ଥାଏ। ଗ୍ରହମାନେ ନିଜ ରାଶିରେ ଗତି କରୁଥିବା ପଦ୍ଧତି ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଭଗବାନ ଶନିଦେବ କିଛି ରାଶିର ରାଶିଫଳରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି।ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ଖୋଲିବ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଏହି ଭାଗ୍ୟବାନ ବ୍ୟକ୍ତି କିଏ? ଆସନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଭଗବାନ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ କେଉଁ ରାଶିଗୁଡିକର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଭଗବାନ ଶନିଦେବଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ପରିବାର ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ଭଲ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ବୈବାହିକ ଜୀବନକୁ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସେମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ସମୟ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଭଗବାନ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ।କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭଗବାନ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର କାମ ସହିତ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବେ। ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆପଣ ଶେଷ କରିପାରିବେ। ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଭଗବାନ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୈବାହିକ ଲୋକମାନଙ୍କର ଜୀବନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ହସ ଖୁସିରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବେ। ସ୍ମରଣୀୟ ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ଆପଣଙ୍କର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଭଗବାନ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବେ। ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର love ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ। ହଠାତ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କେମିତି ରହିବ।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଟେନସନ ବଢ଼ିପାରେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବସି ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।ହଠାତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରାଇଭେଟରେ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ।

Google

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ସମୟ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ କଟିବ। ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ରହିବ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କେତେବେଳେ ସୁଖ କେତେବେଳେ ଦୁଖଃ ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇ ରହିବ। ତେଣୁ ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଉଚିତ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ ହଠାତ କୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏକ ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ। ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ସହିତ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସଠିକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ସମୟ ଅଳ୍ପ କଷ୍ଟ ହେବ। ଅପାରଗତା ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆୟ ଭଲ ରହିବ। ଶରୀରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତାର ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁର୍ବଳ ମନେହେଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ନଚେତ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ଆପଣ କୌଣସି ସର୍ଟକଟ ଆପଣେଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ନଚେତ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ। ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ।ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ଶନିଦେବ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *