Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହି ୮ଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିବ। ଲାଭ ମିଳିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବଦଳିଥାଏ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନ ଅବସ୍ଥା ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ହୋଇଥାଏ। ବେଳେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ ତ ବେଳେବେଳେ ଅସୁବିଧା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଜୀବନରେ ଫଳ ଦେଇଥାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ କିଛି ରାଶିର ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯାହାର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛନ୍ତି।ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସଂକେତ ହେତୁ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ ରହିବ ଏବଂ କିଛି ବଡ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

Google

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ମନରେ ଚାଲୁଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଉଦବେଗଜନକ ପ୍ରଭାବ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଯାହା ଉପରେ ସଠିକ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଦିନରାତି ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶ ବୃଦ୍ଧି ହାସଲ କରିବେ। ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ପିଲାମାନେ ସୁଖ ପାଇବେ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଘରର ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପାରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ପାଇବେ। ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଆପଣ ନିଜ ଘର ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ। ଯାହା ପରେ ଉପକୃତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ରହିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ବର୍ଷା ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ନିଜର ହୃଦୟ କଥା କହିପାରିବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ। ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ପୁରା ସାଥ ଦେବ। କୌଣସି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ କଥା ହୋଇପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ପାଇବେ। ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। ସମସ୍ତ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭୂତ କରିବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରବଳ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କର ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଗତିଶୀଳ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ପୁରା ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କେମିତି ରହିବ।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ। ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଜ୍ଞତା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ସୂକ୍ଷ୍ମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ମନରେ ଅଜବ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଜଡିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ହଠାତ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟକୁ ନେଇ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ। ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣ ଅଫିସରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ। ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ବଢ଼ିପାରେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନର କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ହେତୁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତମାନେ ଭକ୍ତିରେ ଥରେ ନିଜର ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଆମ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ।  ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *