Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୯ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦, ରବିବାର: ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ଏହି ୮ଟି ରାଶିକୁ ଦେବେ ବରଦାନ,ସଫଳତାର ମାର୍ଗ ହେବ ପ୍ରଶସ୍ତ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୨୯ ନଭେମ୍ବରର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୯ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି –

ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକତା ଠାରୁ ଅଧିକ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପରାମର୍ଶ କି ନିଜ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଜେ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ।ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଣ ସଠିକ ଅଟେ। ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଭାଗିତା ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଯୋଜନା କରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ।

ବୃଷ ରାଶି –

ଆଗକୁ ବଢିବା ପୂର୍ବରୁ ପରିସ୍ଥିତି ଠିକ୍ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟାରୁ ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବେ। ଘରର ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ଏହି ମନୋଭାବ ଘରର ବିବାଦକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଶାରୀରିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ବିରୋଧୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ। ପରିଶ୍ରମର ଉଚିତ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି। ସକାଳର ଆରମ୍ଭ ସୁଖମୟ ରହିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି –

ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ରୋଜଗାର ନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ ମିଳିପାରେ। ରୋମାଣ୍ଟିକ ଲାଇଫରେ  ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ ଶାନ୍ତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ହାନୀ ହୋଇପାରେ। ଭାରୀ ଆର୍ଥିକ ହାନୀ ହୋଇପାରେ। ନିଜ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ମଦ୍ୟପାନ କରି ଗାଡ଼ି ଚଳାଚଳ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି –

ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ସକାରାତ୍ମକ ବିଚାର ଆସିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଦିନଟି ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଦ୍ବିପ୍ରହର ପରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ। ଖୁସି ମଧ୍ୟରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବେ । ବିପଜ୍ଜନକ ଜିନିଷରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ଆଜି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସପିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିତିବ ।

ତୁଳା ରାଶି –

ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ । ଅତିରିକ୍ତ ଗତିବିଧିରେ ଆପଣ ଭାଗ ନେଇ ପାରନ୍ତି । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଉତ୍ସାହିତ ନଜର ଆସିବେ। ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଶ କୀର୍ତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି –

ଆପଣ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଭୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ କଥା ବରିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚିତ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। କାରବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣ ଦୃଢ଼ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ସହିତ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସାମ୍ନା କରିବେ। ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ।

ଧନୁ ରାଶି –

ଆକସ୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ସୁଦୃଢ ରହିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରୟାସ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀ ମାନଙ୍କୁ ସରକାରୀ ଚାକିରି ମିଳିପାରେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭାଗ ନେଇ ପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ତରଫରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ  ହେବ।

Google

ମକର ରାଶି –

ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ତମ ଅବସର ମିଳିପାରେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଅବସର ମିଳିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ସତର୍କ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ବାହାର ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣ ରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ମାନସିକ ରୂପରେ ଆପଣ ସୁଦୃଢ ରହିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ଵାରା କମ୍ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ତରଫରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସମସ୍ୟାରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ହେବ।

ମୀନ ରାଶି –

ପରିବାର ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସବୁ କଥା ଆପଣ ଶୁଣିବେ। ଦ୍ବିପ୍ରହର ପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢିପାରେ। କୌଣସି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମିଳିପାରେ। ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଦେବାୟ ନମଃ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *