Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଗଣନା ଆଧାରରେ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ସର୍ବଦା ରହିଥାଏ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଗଣନା ଆଧାରରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରାଯାଇଥାଏ। ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଜ୍ୟୋତିଷରେ ୧୨ଟି ରାଶିରେ ବିଶେଷ ଭୂମିକା ରହିଛି। ଏହି ୧୨ଟି ରାଶିର କିଛି ବିଶେଷତ୍ୱ ରହିଛି। ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ରାଶି ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଖ ସୁବିଧା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ। ଏଭଳି ରାଶିକୁ ବହୁତ କମ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ଏହି ୧୨ଟି ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ ଯେଉଁ ରାଶି ଗୁଡିକ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଆସନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ , ରାଶି ଚକ୍ରର ଦ୍ବିତୀୟ ରାଶି ବୃଷ ରାଶି ହୋଇଥାଏ। ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଏବଂ ସୁଖମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ଧନ , ବୈଭବ , ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ପନ୍ନତାର କାରକ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯେଉଁ ଲୋକମାନଙ୍କର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଶୁକ୍ର ଉଚ୍ଚ ଭାବରେ ରହିଥାନ୍ତି , ସେମାନଙ୍କୁ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖୁସି ମିଳିଥାଏ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ରାଶି ଚକ୍ରରେ ମିଥୁନ ତୃତୀୟ ରାଶି ହୋଇଥାଏ।  ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ବୁଧ ଗ୍ରହ ହୋଇଥାନ୍ତି। ବୁଧ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବୈଭବର ପ୍ରତୀକ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେଉଁ ଜାତକର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୁଧ ଶୁଭ ଘରରେ ରହିଥାନ୍ତି , ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁଖ ଏବଂ ସମ୍ପନ୍ନତା ସହ ଅତିବାହିତ ହୋଇଥାଏ। ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକକୁ ଧନର ଅଭାବ ହୁଏ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଏବଂ ବୈଭବ ମାମଲାରେ ସିଂହ ରାଶି ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ସିଂହ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତା ହୋଇଥାନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଯଶ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଗ୍ରହ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଯେଉଁ ଜାତକ ସିଂହ ରାଶିର ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏବଂ ତାଙ୍କର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ଭାବରେ ରହିଥାନ୍ତି , ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଶ୍ରେଣୀରେ ଆସିଥାନ୍ତି। ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକ ଜୀବନରେ ଧନର ଅଭାବ କେବେ ମଧ୍ୟ ରହେ ନାହିଁ।

Google

ଧନୁ ରାଶି:-

ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ଫଳ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଗ୍ରହ ଗୁରୁ ହୋଇଥାନ୍ତି , ସେ ଧନୁର ସ୍ୱାମୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯଦି ଧନୁ ରାଶିର ଜାତକର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗୁରୁ ଉଚ୍ଚ ହୋଇଥାନ୍ତି , ତେବେ ଏଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଏବଂ ଧନବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଗ୍ରହ ଶନିଦେବ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଶନିଦେବ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ରାଜା ମଧ୍ୟ କରିଦିଅନ୍ତି। କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକ , ଯେଉଁମାନଙ୍କର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଶନି ଶୁଭ ଭାବରେ ବସି ରହିଥାନ୍ତି , ସେମାନଙ୍କୁ ଧନୀ ହେବାରେ କେହି ମଧ୍ୟ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ଏମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ। ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *