Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଙ୍କଟ ଦୂର କରିବେ ରାମଭକ୍ତ ହନୁମାନ, ମିଳିବ ଉତ୍ତମ ଅବସର, ଖୁସି ରହିବ ମନ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଏହି ସଂସାରରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁସି ରହେ ତ ଆଉ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁଃଖୀ ରହେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ବଦଳୁ ଥିବା ଚଳନ ଯୋଗୁଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ସୁଖ ଦୁଃଖର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। ଯଦି ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ରହିଥିବ, ତାହେଲେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିଥାଏ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜୀବନରେ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ। ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଅଟେ, ଏହାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ହେବ ନାହିଁ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଗଣନା ଅନୁସାରେ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ, ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ଠାକ୍ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରାମଭକ୍ତ ଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ବନି ରହିବ ଏବଂ ଜୀବନରେ ସବୁ ସଙ୍କଟ ଦୂର ହେବ। ସଫଳତାର ନୂଆ ଅବସର ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନର ସଙ୍କଟ ଦୂର କରିବେ ରାମ ଭକ୍ତ ହନୁମାନ ।

Google

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆସୁଥିବା ସମୟ ଅନୁକ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ରୋମାଣ୍ଟିକ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ବାତାବରଣ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଅଧୁରା ସ୍ଵପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଲାଭ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧିର ସମୟ ଆସିଯାଇଛି। ରାମ ଭକ୍ତ ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢିବ। ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାରେ ଅନୁମତି ମିଳି ଯିବ। ଶାରୀରିକ ବେମାରୀ ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିରେ ଅଧିକ ସୁଖଦ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ରାମ ଭକ୍ତ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପୁରା ଧ୍ୟାନ ଲାଗିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ତରଫରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ମାତାପିତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିପାରେ। ଅଚାନକ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ରହିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ଆସିବ। ଘରୋଇ ସୁଖ ସାଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହେତୁ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ । ହନୁମାନ ଜିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆସୁଥିବା ସମୟ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଅବସର ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ହୋଇଥିବା ପରିଶ୍ରମର ଉଚିତ ଫଳ ଆପଣ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାକି ରାଶିର କିପରି ରହିବ ଅବସ୍ଥା –

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ କଠିନ ରହିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂଆ ବିଚାର ଆସିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ବଡ଼ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଅନୁଭବୀ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଅଧିନସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ତାଳମେଳ ରଖିବେ। ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ। ଅଚାନକ ନିକଟତର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଧନ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଅଫିସରେ କିଛି ବାଧା ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ। ବିପରୀତ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାରେ ପକାଇ ପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣ ବୁଦ୍ଧି ବିବେକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ କମିପାରେ। ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। କୌଣସି ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ହାତକୁ ଆସିପାରେ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନରେ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ପ୍ରେମୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣ ଦୁଃଖୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟାପାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି। ବାହନ ପ୍ରୟୋଗ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାରରେ ଜରୁରୀ ମାମଲାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭାଗ ନେବେ। ଆମଦାନୀ ସ୍ୱଳ୍ପ ହୋଇପାରେ। ଭବିଷ୍ୟତ ରେ ଆର୍ଥିକ ମାନ୍ଦା ଅବସ୍ଥାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଆପଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ କଠିନ ରହିପାରେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ମାନସିକ ରୂପରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହି ପାରନ୍ତି।ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିପାରେ। ପାରିବାରିକ ମାହୋଲ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକେ କିଛି କଥାରେ ସଙ୍କୋଚ କରି ପାରନ୍ତି। ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧିତ ରହି ପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିଛି। ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହାନୀ ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ। ଘରେ ବୃଦ୍ଧ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଇଦା ଆଣିଦେବ। ଆମଦାନୀରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ। ନିଜକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଓ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ହନୁମାନ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *