Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ବଦଳିବ ଭାଗ୍ୟ, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନକାଳରେ ଅନେକ ପରିସ୍ଥିତି ସହିତ ସାମ୍ନା କରିଥାଏ। କେତେବେଳେ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ଅତିବାହିତ ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କେବେ ଅଚାନକ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇଥାଏ। ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ନିରନ୍ତର ଚାଲି ରହିଥାଏ। ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ସ୍ଥିତି ଅନୁସାରେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ନିଜ ଜୀବନର ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଗଣନା ଅନୁସାରେ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଗଣେଶ ଏବଂ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ରହିଥାଏ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ସେହି ଭାଗ୍ୟବାନ ରାଶି କେଉଁ ଗୁଡିକ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା –

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ବନି ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଚିତ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ। ଅଚାନକ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଖାସ୍ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଇଦା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣରେ ନେଇ ପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଆପଣ ଉଚିତ ଢଙ୍ଗରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ରହିବ, ଯାହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ଜମିବାଡ଼ି ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସରକାରୀ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତୀ ମିଳିବ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଇଦା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତୀ ଲଗାତାର ସଫଳତା ମିଳିବ। ଅଧିନସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ନୂଆ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣାକିଣି କରି ପାରନ୍ତି। ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ଯୋଜନା ରେ ଉଚିତ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ପାରନ୍ତି। ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମାନସିକ ରୂପରେ ହାଲକା ଅନୁଭବ ହେବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ କରି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ଭାଳିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ। ଭଗବାନ ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆମଦାନୀରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ସମ୍ପତ୍ତି ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ଆପଣ ଅଧିକ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତୀ ମିଳିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସୁଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିଆ ଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି କାରିଗର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ବାହନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ। ଧନ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରି ପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ସମ୍ପତ୍ତି ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ଧନ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମ ର ଉଚିତ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଘର ପରିବାରର ମାହୋଲ ସୁଖମୟ ରହିବ ଏବଂ କିଛି ଉତ୍ସବ ପାଳନ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାକି ରାଶି ଗୁଡିକର କିପରି ଅବସ୍ଥା –

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଅଚାନକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଗାଡ଼ିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେବାଦ୍ବାରା ଆପଣ ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଥକା ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହୃଦୟର କଥା ସେୟାର କରିବେ। ପ୍ରେମୀଙ୍କ କଥା ବୁଝିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକେ କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇ ଉତ୍ସୁକ ରହିବେ। ସେୟାର ବଜାରରେ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଯାହାଫଳରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ସହିତ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। କିଛି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ,ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦୁଃଖିତ ରହିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସର ସ୍ତର ସୁଦୃଢ ରହିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଶିକ୍ଷକ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବଦା ପ୍ରୟାସ କରିବେ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ତରଫରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବ। ଚାକିରୀ ପେଶାରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ଉଚିତ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିସ୍ଥିତି ସକାରାତ୍ମକ ରହିବ। ବ୍ୟାପାର ମାମଲାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ। ବାହନ ପ୍ରୟୋଗ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ମୀନ ରାଶି:-

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। କୌଣସି କଥାରେ ଆପଣ ଭାବୁକ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାବୁକ ହୋଇ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ମିଳିପାରେ। ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ । ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର ରହି ପାରନ୍ତି। ଘର ପରିବାରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖନ୍ତୁ । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଅଭାବ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.