Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ଧୋକା ଦେଲା , ୧୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଶନିଦେବ ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ସତ ହେବ ସ୍ବପ୍ନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

୧୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଆସିଛି। ଅକ୍ଟୋବର ୧୮ ତାରିଖ ଦିନ ସକାଳ ହେଉ ହେଉ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ବଡ଼ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପା ଦ୍ବାରା ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିବାରରେ ହଜାର ହଜାର ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ।

ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନିଜ କଥା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ଅଫିସରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନବାହନ କିଣିବାକୁ ମନ କରିପାରନ୍ତି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଜୀବନ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଶେଷ ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ସାମାଜିକ ଯୋଜନାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି।

Google

ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ମନେରଖନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅମଳ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫସଲର ବିହନ ବୁଣନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ। ଆପଣ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ଅଧୁରା ଇଚ୍ଛାକୁ ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦ୍ୱିଗୁଣ ଅଗ୍ରଗତି କରି ସଫଳତାର ନୂତନ କୀର୍ତ୍ତିମାନ ସ୍ଥାପନ କରିପାରନ୍ତି। ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଦିନ ହନୁମାନଙ୍କର ନାମ ନେଇ କୌଣସି କାମ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସେଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

Google

ସେହି ୩ଟି ରାଶି ହେଉଛି – ମିଥୁନ , ଧନୁ ଏବଂ ସିଂହ ରାଶି

ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଓ ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ଶନିଦେବ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *