Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦,ଶୁକ୍ରବାର,ହସ୍ତ ନକ୍ଷତ୍ର କାରଣରୁ ଏହି ୬ ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅପାର ସଫଳତା, ଜାଣନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହାଲଚାଲ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଶ୍ୱିନ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷ ଅମାବାସ୍ୟା ତିଥି ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରହିଛି । ଅମାବାସ୍ୟା ତିଥି ପୁରା ଦିନ ପାର ହୋଇ ଡେରି ରାତି ୧ ବାଜି ୧ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ। ଜାଣନ୍ତୁ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ହିନ୍ଦୁ ପ୍ରକାଶ ଙ୍କ ପାଖରୁ ରାଶି ଅନୁସାରେ କିପରି ରହିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ।

ଆଶ୍ୱିନ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷ ଅମାବାସ୍ୟା ତିଥି ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରହିଛି । ଅମାବାସ୍ୟା ତିଥି ପୁରା ଦିନ ପାର ହୋଇ ଡେରି ରାତି ୧ ବାଜି ୧ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ। ସାରା ଦିନ ପାରି ହୋଇ ରାତି ୧ ବାଜି ୪୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଧୃତି ଯୋଗ ରହିବ। ଏହାସହିତ ଦ୍ବିପ୍ରହର ୨ ଟା ବାଜି ୫୮ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହସ୍ତ ନକ୍ଷତ୍ର ରହିବ। ଜାଣନ୍ତୁ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ହିନ୍ଦୁ ପ୍ରକାଶ ଙ୍କ ଠାରୁ ରାଶି ଅନୁସାରେ କିପରି ରହିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ।

ମେଷ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ସବୁଥିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ସରକାରୀ ଚାକିରୀ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।ଘର ସୁଖଶାନ୍ତି ବିଦ୍ୟମାନ ହେବ। ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ପାଠପଢ଼ା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ବୃଷ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ପରିବାର ତରଫରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବିଚାର କରି ପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆଜି ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ରେ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ। ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫଳ କମ୍ ମିଳିବ। ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିବ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପରିଶ୍ରମ ର ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଯେଉଁ ଛାତ୍ର ମାନେ କଲେଜ ରେ ଏଡମିସନ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି , ତାଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। କିଛି ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ପାଠପଢିବାକୁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି। ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ ଲୋକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦିଅନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡ଼ିତ ଅନୁଭବୀ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ ଶ୍ୱାସ ବା ହୃଦୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ମୌସୁମୀ ବଦଳି ପାରେ, ଏଥିପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣ ଆଶା କରୁଥିବା ବସ୍ତୁ ହାସଲ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂଆ ନୂଆ ବିଚାର କରି ପାରନ୍ତି। ଅଫିସ ରେ ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲୋକେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। କୌଣସି ମହିଳା ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବାହାର ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ପାରନ୍ତି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସୁଦୃଢ ରହିବ। କାହା ଉପରେ ଶୀଘ୍ର ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ବଡ଼ ଡିଲ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ। ପରିବାର ତରଫରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ମାତା ଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସମସ୍ୟାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ଉଚିତ।

ବିଛା ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ମୁହଁ ରୁ ବାହାରିଥିବା ଭୁଲ କଥା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ହାନିକାରକ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯେଉଁ ଲୋକେ ବଦଳି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାର ବନେଇ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ଧନୁ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ବିଶେଷ ପୂଜାପାଠ ରେ ଭାଗ ନେଇ ପାରନ୍ତି। ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ଯେଉଁ ଲୋକେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବାରେ ଜଡ଼ିତ ରହିଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉତ୍ତମ ରହିଛି। ଆଶାନୁରୂପ ଆପଣଙ୍କୁ ବଦଳି ହେବାପାଇଁ ଅବସର ମିଳିପାରେ। ଆଇଆଇଟି ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଗୁରୁଜନ ଙ୍କ ତରଫରୁ ବିଶେଷ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

Google

 

ମକର ରାଶି –

ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ। ହୋଟେଲ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟ ରେ ସିଫ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବା ଦ୍ଵିତୀୟ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଆପଣ ଯୋଜନା ବନେଇ ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏବଂ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଲମ୍ବା ସମୟରୁ କରିଥିବା ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ । ବାହନ ର ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଜରୁରୀ କାଗଜପତ୍ର ନିଜ ପାଖରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ନିଜର ବିବେକ ବ୍ୟବହାର କରି ସବୁକିଛି ହାସଲ କରିବେ। ନିଜ ବିଚାର କୁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ କାହାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷାର ଫଳ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ସାରା ଧ୍ୟାନ ତାହା ଉପରେ ରହିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷୀ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.