Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦,ଶନିବାର,ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକର ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କ ସହିତ ବିତିବ ଉତ୍ତମ ସମୟ, ସେହିଠାରେ ଏହି ଲୋକେ ବାହନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଅଧିକ ଆଶ୍ୱିନ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷ ଦ୍ଵିତୀୟା ତିଥି ଏବଂ ଶନିବାର ଦିନ ରହିଛି। ଦ୍ଵିତୀୟା ତିଥି ସାରା ଦିନ ସାରା ରାତି ପାରି ରବିବାର ସକାଳ ୭ ଟା ବାଜି ୨୮ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ। ରାତି ୧୦ ବାଜି ୭ ଟା ବାଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟାଘାତ ଯୋଗ ରହିଛି। ଏହାସହିତ ସାରା ଦିନ ସାରା ରାତି ପାରି ହୋଇ ରବିବାର ଦ୍ୱିପ୍ରହର ପୂର୍ବରୁ ୧୧ ଟା ବାଜି ୫୨ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଶ୍ଵିନୀ ନକ୍ଷତ୍ର ରହିବ। ଜାଣନ୍ତୁ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ହିନ୍ଦୁ ପ୍ରକାଶ ରୁ ରାଶି ଅନୁସାରେ କିପରି ରହିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ।

ମେଷ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ତବ ବନ୍ଧୁ ସହିତ ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇପାରେ। ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଖାସ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସୁଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ମାତାପିତାଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ, ଯାହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପାଠପଢ଼ା ରେ ମନ ଲାଗିବ ଏବଂ ସବୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଚଳନ ଶୁଭ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଧାର୍ମିକ ସଂସ୍ଥାନ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟିକ ରୂପରେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ପୁରୁଣା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂତନ ବିଚାର ଆସିବ। ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ଯୋଜନା ବନାଇ ପାରନ୍ତି। ଆୟ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମିଳିପାରେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିଷୟବସ୍ତୁ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା କରି ପାରନ୍ତି। ବୈବାହିକ ଜୀବନକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା କୁ ଦୂର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟର୍ଥ ଯୋଜନା ରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ଉଚିତ |

Google

କର୍କଟ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଲାଗିବ। ପଡୋଶୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସା ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସହର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ପିତାମାତା ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ବନାଇ ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ବାହନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି। କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସମ୍ପର୍କରେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କ ତରଫରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ରେ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ କୌଣସି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଲାଭ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। କ୍ୟାରିୟର କୁ ନେଇ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଯୋଗ ଦେବେ। ଧନଲାଭ ର ଅବସର ରହିଛି।

ତୁଳା ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ଠାକ୍ ରହିବ। କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ନିବେଶ କରିବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ଉଚିତ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ବ୍ୟାୟାମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ। ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥାକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରି ପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଘର ସାମଗ୍ରୀ କିଣାକିଣି କରି ପାରନ୍ତି । ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ । ଆଜି ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ, ଯାହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ଆସିବ । ସବୁ ଦୁଃଖକଷ୍ଟ ରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ।

ଧନୁ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ସାଧାରଣରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଅଫିସ ରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଶଂସା ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କୌଣସି ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ରେ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି । ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ କଥାକୁ ବୁଝିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ ହେବ।

Google

ମକର ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ ଅନେକ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଆଜି ସୁଖଦ ପରିଣାମ ପାଇବେ। ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସଫଳତା ମିଳିବ। ପରିବାର ରେ ସୁଖମୟ ମାହୋଲ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିରତା ଆସିବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ରହିଛି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। କୌଣସି ଖାସ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ କୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କର କଥାରେ କିଛି ଲୋକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ର ଅବସର ମିଳିବ। ଘରର ମାହୋଲ ସୁଖମୟ ରହିବ। ବିଚାର କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସବୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କିଛି କଥା ସେୟାର କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ବିଷୟ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା କରି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ଶନି ଦେବାୟ ନମଃ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *