Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦,ଶନିବାର,ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ବନ୍ଦ ଭାଗ୍ୟରେ ଖୋଲିବ ତାଲା।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳ ର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳ ର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି –

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକାରୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ ରହିପାରେ, ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ଆଜି କିଛି ଟଙ୍କାପଇସା ହିସାବ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଭାବନା କୁ ଅପବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କ ଫାଇଦା ଉଠାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି –

ଚାକିରୀରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ନେଇ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତୀ ର ଯୋଗ ରହିଛି। ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ ରହିଛି। ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ବ୍ୟାକୁଳତା ରହିବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ମାତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଭୂମି ଭବନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧ ହେବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ବିବେକପୂର୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ ସଫଳ ରହିବେ। କିଛି ମାମଲାରେ କୌଣସି ଅନୁଭବୀ ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ତାପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଇଦା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ବାହନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସନ୍ତାନ ସୁଖ ସମ୍ଭବ ଅଟେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି –

ଆଜି ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଅବସର ମିଳିବ। ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ରେ ସାମିଲ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡ଼ିତ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଶରୀର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ସିଂହ ରାଶି –

ଆଜି ଅଧିକ ଥକା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିପାରେ। ଶୀଘ୍ରତା ରେ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳରେ ଅକାରଣ ରେ ବିବାଦ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ। ଯାତ୍ରା ସଫଳ ରହିବ। ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଉଚିତ ସମୟ ରହିଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି –

ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଯାତ୍ରାରେ ଲାଭ ହେବ। କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। କ୍ୟାରିୟର ରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ। ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜକୁ ସୁଦୃଢ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି –

ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର ହେବ। ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଧର୍ଯ୍ୟ ସହକାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ହାନୀ ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ବାହନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ସହକର୍ମୀଙ୍କ ତରଫରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଭାଷା ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ଧନଧାନ୍ୟ ରେ ଘର ପୁରି ଉଠିବ।

ବିଛା ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରୁଣା ନିବେଶ ରୁ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ମହିଳା ମାନେ ଘରର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଜରୁରୀ ଜିନିଷପତ୍ର କିଣାକିଣି ରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ଵାରା ଲାଭ ମିଳିବ। ଗୁରୁଜନଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିବ।

ଧନୁ ରାଶି –

କୌଣସି ବାଦବିବାଦ ରେ ପଡ଼ିବା ବଦଳରେ ନିଜ ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତ ହୋଇ ତୁଲାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ। ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଦେବାନେବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତାଳମେଳ ବନାଇ ରହିବ। ଆଜି ଲକ୍ଷ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳ ରହିବେ।

Google

ମକର ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣ ସଫଳ ରହିବେ। ଶୀଘ୍ରତା ରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ। ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପରିବାରରେ ବାଦବିବାଦ ର ବାତାବରଣ ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ମାତାଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ତାଳମେଳ ବନାଇ ରଖନ୍ତୁ। ଛୋଟ ଛୋଟ କଥା ଘରର ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ବିବାଦ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟାକୁଳ କରିବ। କଳା ସଙ୍ଗୀତ ଜଗତ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବୌଦ୍ଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଭାଗ ନେଇ ପାରନ୍ତି। ରାଜନୀତି ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଭଳି ଲୋକ ମିଳିବେ, ଯେଉଁ ମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରମୁହୂର୍ତରେ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁପ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରେ। ଅଫିସ ରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବେ।

ମୀନ ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଚାନକ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ପରିବାର ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ। କିଛି ଆବଶ୍ୟକୀୟ ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆଜି କାରବାରରେ ଧନଲାଭ ହେବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତୀ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ବିବାଦ ରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ। କୁସଙ୍ଗତି ହାନୀ ପହଞ୍ଚାଇ ପାରେ। ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ପୁରୁଣା ରୋଗ ଉଭରି ପାରେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ଶନି ଦେବାୟ ନମଃ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *