Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୩୦ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧,ସୋମବାର : ଆଜି ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀରେ କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୩୧ ଅଗଷ୍ଟ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୩୧ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା କିଛି ଲୋକ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ପାରସ୍ପରିକ ବିଶ୍ୱାସର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିଶେଷ ଇଚ୍ଛା ଯାହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପୂରଣ ହୋଇନଥିଲା ଆଜି ତାହା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଅଫିସରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜ-ଡିତ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ସୃଜନଶୀଳ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜ-ଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସୃଜ-ନଶୀଳ ଦକ୍ଷତା ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଉତ୍ସାହ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଲେଖା, କଳା, ସାହିତ୍ୟ, ସଙ୍ଗୀତ, ସିନେମା, ନୃତ୍ୟ କିମ୍ବା କ୍ରୀଡା ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରୟାସ ଲାଭ ଦେବ। ପୁରୁଣା ଋଣ ପରି-ଶୋଧ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଅଭିନବ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନିଜକୁ ପ୍ରତି-ଷ୍ଠିତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସଂପ-ର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରନ୍ତି

ମିଥୁନ ରାଶି:

ବ୍ୟବସାୟରେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ବୃତ୍ତିରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ। ଅସ-ମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ପୁରୁଣା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ ଉନ୍ନତି କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅବିବାହିତ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପୁରୁଣା କଥା ଭୁଲିଯିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ। ଛୋଟ କଥା ଉପରେ କ୍ରୋ-ଧିତ ହୋଇ ଆପଣ ନିଜର ହେବାକୁ ଥିବା କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଘର ଜୀବନକୁ ସଜେଇବା ଭଳି ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟା-ରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦୃ-ଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଯତ୍ନର ସହ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀ-ରିକ ବ୍ୟବହାରର ମାଧ୍ୟମ କ୍ର-ୟ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଆପଣ ଘରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସ୍ନେହ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥିର ରହିବ। ପରିବାରର କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସାଧାରଣ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କର ମନ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅଭିଭାବକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଆଜି ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଜ-ରୁରୀ। କୌଣସି ବିଷୟ ଉପରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା କରିବା ଉଚିତ। ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ ଏକ ଯୁ-କ୍ତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଆନନ୍ଦ ନେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜର ବରିଷ୍ଠ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଦୃ-ଷ୍ଟି ଆକ-ର୍ଷଣ କରିବେ। କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏବଂ ପଦବୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ଉଚ୍ଚ ଦାୟିତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦବୀ ଦ-ଖଲ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗ-ର୍ବର ଉ-ତ୍ସ ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଥିବା ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଯେତେ ଅନ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଆପଣ ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ। ଲଭରଙ୍କର କିଛି କଥା ହେତୁ ଆପଣ ଦୁଃ-ଖିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅସବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:

ଶିକ୍ଷକତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନରେ ଏପରି କାମ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ଗରିବ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଶୋଇଳୀ ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଏକ ନୂଆ ତରଙ୍ଗରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ। ଚିନ୍ତା ନକରି ଆପଣଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟରେ କେହି କେହି ଆସିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ସହଯୋଗ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। କଳା-ତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ। କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଏହି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। କିଛି ଲୋକ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସହାୟକ ହେବେ।

ମକର ରାଶି:

ଚାଲୁଥିବା ପ୍ରକଳ୍ପ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସମ୍ଭବ ଅଟେ। କୌଣସି ଯୁ-କ୍ତି କିମ୍ବା ମୁକାବିଲା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନିବେଶକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ଭଲ ହେବ। କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟକୁ ଭଲଭାବେ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷ-ତି ହୋଇପାରେ। ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ସମୟ ସମୟରେ ଭଲ ଉପଦେଶ ପାଇବେ। କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହଠାତ ଉପୁଜିପାରେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଚାକିରି ସାକ୍ଷାତକାରଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଭଲ ଅଫର ପାଇପାରନ୍ତି। ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ-ଢ଼ ହେବ। ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଚୁ-କ୍ତିନା-ମା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ସକ-ରାତ୍ମକ ପ୍ର-ଭାବ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସହମତ ହେବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜି ସକାଳୁ ଶୀଘ୍ର ଉଠି ସ୍ନାନ କରି ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରିବା ଉଚିତ। ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଦୂର ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆପଣ ଶାରୀ-ରିକ କ୍ଲା-ନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଧନକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଭୁଲ ସଂଗତରୁ ନିଜକୁ ର-କ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ସଂକଚ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.