Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୪ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ଆଜି ତୁଳା,ମିନା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହୁଅନ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳ ଦେବ ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ଉପହାର ଦେବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୪ ଅଗଷ୍ଟ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୪ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ମନ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ପ୍ରଶାସନିକ ସେନା ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳ ହେବେ। ଘର ବଦଳାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରୁଥିଲେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଚାପ ରହିବ। ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ କଥା ଭାବୁଛନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଦିନଟି ଅନେକ ଅନୁଭୂତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ କରିବେ। ପରିଜନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବ। ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ହେବ କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ। ଭଲ କାମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ। ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ। ଶାନ୍ତ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ରାଜନୈତିକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗର ଅବସର ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି। ସନ୍ତାନ ସୁଖ ସମ୍ଭବ। ସୁଖ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:

କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ କରନ୍ତୁ। ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ। ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। କର୍ମଚାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବ। କୌଣସି ଜ୍ୟୋତିର୍ଲିଙ୍ଗର ଦର୍ଶନ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:

କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ। ଅଧିକ ଆୟ ହେବ। ଆବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ସମୟ ଲାଗିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପରେ ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ। ସଫଳ ହେବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ପରିବାରର ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଯନ୍ତ୍ରପାତି ପାଇଁ ଯାନ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରେ। କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅନିୟମିତତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ଆପଣ ସନ୍ତାନର ଆଚରଣରେ ଦୁଃଖୀ ରହିବେ।

ମକର ରାଶି:

ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାରକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇପାରେ। ମାଙ୍ଗଳିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆପଣ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଭଲ ହେବ ବୁଦ୍ଧିମାନର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ହେତୁ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଷ୍ଟକ ଫ୍ୟୁଚରରେ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଲୋକ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି। ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:

ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ। ଧାର୍ମିକ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଘରର ସାଜସଜା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆପଣ ନୂଆ ପୋଷାକ ପ୍ରାପ୍ତ କୃପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବ୍ୟଭାରର ପରିବର୍ତ୍ତନରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.