Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧,ରବିବାର : ରବିବାର ଶୁଭ ମୁହୁର୍ତରେ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ଶୁଭ ଖବର

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟର ସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ନାମ ଆଲୋକିତ ହେବ। ସମାଜରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଶୁଭ କୀର୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ବିଶେଷ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଆପଣଙ୍କର ମାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଏହି କାରଣରୁ ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ମନର ଇଚ୍ଛା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ଏହା ଆଜି ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଆଡକୁ ଯିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଦେବୀଙ୍କ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରଚନାତ୍ମକ ରହିବ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯିବ। ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ତେଣୁ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ପ୍ରିୟ ଅଟେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆଜି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅପାର ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଘରର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆପଣ ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କର ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦିଓ ସେ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ସେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ କ୍ଷତି କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତିର ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଘର କାମ ସହିତ ଜଡ଼ିତ କୌଣସି ଡିଲକୁ ଚୂଡାନ୍ତ କରିବେ ତ ତାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭରପୁର ଲାଭ ଦେବ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀରେ ଯଦି କୌଣସି କଥା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଏହା ଏକ ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରେ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହା ସମାଧାନ ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦିନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଶିକ୍ଷକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶକ ହେବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆସୁଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବୈବାହିକ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରେମ ରହିବ ଏବଂ ପରିବାରର ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଉପଦେଶରେ କାମ କରିବେ ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟାରୁ ଆରାମ ମିଳିବ। ଆଜି ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଶୁଭ ସୂଚନା ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କର ଏବଂ ବିଶେଷକରି ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆପଣାର ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିବ। ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଗକୁ ଆସିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବା ଦ୍ୱାରା ସଫଳତା ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ନିଜର ଚାରିପାଖକୁ ଦେଖିବେ ତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟର ସାଥ ମିଳିବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସନ୍ତାନକୁ ନେଇ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଠିକ ସମୟରେ କରିବା ଉଚିତ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସଠିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଉପଭୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଲାଭର ହୃଦୟ ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବାପାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ ଏକ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଇତ୍ୟାଦିରେ ପୀଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତ ସେଥିପାଇଁ ଆଜିର ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ ପାଇବେ। ଯଦି ଆଜି ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଏହାକୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜ ହାତ ଦେବେ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.