Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧,ଶୁକ୍ରବାର : ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୦୬ ଅଗଷ୍ଟ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୬ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଜନକ ରହିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କୌଣସି ଭ-ୟ ରହିବ କି କୋଉଠି କିଛି ଖରାପ ନହୋଇଯାଉ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି କାମ ମଧ୍ୟ ଖରାପ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟିକ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତାହେଲେ ତାଙ୍କ କଥା ଅନେକ ଥର ଭାବନ୍ତୁ ନଚେତ ସେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭୁଲ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପ୍ରତି-ଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତତାଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦିଆ ଯାଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘରର କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ଆଜି ମନରେ ଖୁସି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଧନ ଲାଭ ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଭାବରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜ-ଡ଼ିତ ଜାତକଙ୍କୁ କିଛି କାମ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଦିନରୁ ଇଛୁକ ଥିଲେ।ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ଆୟର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ କାହାକୁ ଭେଟିବେ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭର କାରବାର ନେଇ ଆସିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବ୍ୟସ୍ତତା ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପୁରା ଦିନ ବ୍ୟବସାୟର ସମସ୍ୟାରେ ରହିବେ ଏବଂ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ତାନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ହ୍ରା-ସ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଏମିତି ହୁଏ ସେମାନଙ୍କୁ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ କୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଭାବିବେ। ଆଜି ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ହୋଇଯିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ସତ-ର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ଚତୁର୍ପାର୍ଶ୍ଵରେ କଡା ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶ-ତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷ-ତି କରିବାକୁ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଯଦି ଏମିତି ହୁଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ଜ-ଡିତ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଲମ୍ବା ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଉଧାର ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବି ଆଜି ଆପଣ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କର ସମର୍ଥନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ। ଯଦି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କାହାର ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଶଶୁର ଘରେ କୌଣସି ଶଳା ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଭାଉଜ ଯଦି ଟଙ୍କା ଉଧାର ମାଗନ୍ତି ତ ଏହା ଉପରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭା-ଙ୍ଗିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଭରା ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତୀତ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆଜି ତାଙ୍କର ସାଥି କୌଣସି ଏମତି ଜିନିଷ ମାଗି ପାରନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ପୂରଣ କରିବା କ-ଷ୍ଟକର ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଉଭୟ ମନ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିର କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ ଏବଂ କାହାର କଥାରେ ଜ-ଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁ କ୍ଷ-ତି ସହିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଚାକିରିରେ କିଛି ଭଲ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ରୋଜଗାରର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକ ଯଦି କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରୀ ଅଥବା ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟର ତ-ଲା-ସରେ ଅଛନ୍ତି ତ ତାହା ଆଜି ନିଜର କୌଣସି ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଳିପାରେ। ଅର୍ଥ ଦୃ-ଷ୍ଟିରୁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ହେବ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ଏଥିରେ ଆପଣ କୌଣସି ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ଦେବା ଭଳି ରହିବ। ଆଜି ଅନ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଜ କାମ ଶେଷ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି କରିବା ପାଇଁ ତି-କ୍ତ-ତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁ-କ୍ତିତ-ର୍କ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କଥାକୁ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧାକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୂର କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାମ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଯିବ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ଦେବତାଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ସମସ୍ୟାକୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖିବେ ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଝିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଟେନ-ସନ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ। ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ବେତନ ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଖୁସି ରହିବେ। ଯଦି କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇ-ରାଣ କରୁଥାଏ ତାହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ସଚେ-ତନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କିଛି ପ୍ରମୁଖ ରୋଗର ଶି-କା-ର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ପାରସ୍ପରିକ ତି-କ୍ତ-ତା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯଦି କାହା ସହିତ କୌଣସି ବି-ବା-ଦ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଭାବରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ଯେଉଁଥିରେ ନିଜେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ସାଜ ସଜା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖରେ ଭରି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବ ଦେଖାଉଥିବା କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଜ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ମନ କଥା ଜାଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.