Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ଗୁରୁବାର : ଏହି ଦୁଇ ରାଶିଙ୍କର ହୋଇପାରେ କ୍ଷତି, ଏହି କାମ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ପଢନ୍ତୁ ସବୁ ରାଶିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୨୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ରହିବ। ଆପଣ ନିରନ୍ତର ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବୃଥା ହେବ ନାହିଁ।ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ଆଜିର ଦିନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ ହେବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାତକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚି ନୁହେଁ ନଚେତ ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ହେବ। ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ବଢିବ। ଘରେ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ରହିବ।ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କିଛି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଆଜି ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।ଆପଣ କାହା ସହିତ ଅଧିକ ଥଟ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଟିକେ କଠିନ ରହିବ। ହଠାତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ମନରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ। ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଆସିପାରେ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୋଇ ଯାଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ସେମାନେ ପରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିବ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ଧରଣର ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଜବୁତ ହେବ। ସଫଳତାର ମାର୍ଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାତକଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।ବିଗିଡି ଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ସମ୍ଭବ ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅସବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ମନ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଲାଗିବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ରାସ୍ତା ପାଇବେ। ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଏହି ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଆପଣ ଅନ୍ୟ କାହାକୁବି ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ।ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଅଫିସର ପରିବେଶ ମଜଳିଆ ରହିବ। ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପର ସହିତ ମିଶି କାମ କରିବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ଆସିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଗାଡି ଏବଂ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଅଧିକ ହେବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ କୌଣସି ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.