Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦,ଶନିବାର,ଏହି ୬ ଟି ରାଶିର ଜାତକ ଙ୍କୁ ବନ୍ଦ ଭାଗ୍ୟର କବାଟ ଖୋଲିବ ଆଜିର ଦିନରେ, ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳ ର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳ ର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି –

ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଡୀଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିଛି। ବାହନ କିଣାକିଣି କରିବାକୁ ଯଦି ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଏବେ ବଞ୍ଚିତ ରହିବା ଉଚିତ। ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ୱ ସମ୍ପନ୍ନ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ଧର୍ମ କର୍ମ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ରୁଚି ବଢିବ। କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ସୁଖ ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣ ଶାନ୍ତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବନାତ୍ମକ କଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅଧିକ ପ୍ରୟାସ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ତର ସୁଦୃଢ ରହିବ। ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ ପ୍ରଭୃତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ନିକଟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁର ବାଣୀ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ। ସମ୍ପତ୍ତି ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ପାରନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ନିବେଶ କରିଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ରେ ସଫଳ ହୋଇ ପାରନ୍ତି।

Google

କର୍କଟ ରାଶି –

ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କୁ ଗମ୍ଭୀରତା ରେ ନିଅନ୍ତୁ। ଉତ୍ତମ ଯୋଜନା ଦ୍ଵାରା ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଅନେକ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି –

ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପଳାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆସିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଭରି ରହିବ। ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁତ୍ରଙ୍କୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଭାଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଆତ୍ମ ସୁଧାର ରେ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ପତିପତ୍ନୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ତାଳମେଳ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ରୋଜଗାର ନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉନ୍ନତ ଅବସର ମିଳିବ। ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅଯଥା କାମରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି –

ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ। କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଟକାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି –

ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଅନେକ ଦିନରୁ ଚାଲି ଆସିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଚାକିରୀ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ। ପୁରୁଣା ନିବେଶ ରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣ ନୂଆ କାରବାର ଆରମ୍ଭ କରି ପାରନ୍ତି, ଯାହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସାମାଜିକ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସନ୍ତୁଳିତ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ଗାରିମା ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଶାସନ ସତ୍ତା ରେ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ଧନୁ ରାଶି –

ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ଵାରା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ନୂତନ ଅବସର ମିଳିବ। ମାନସିକ ଚାପ ରୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଦୃଢ ରହିବ। କିଛି ନୂତନ ଅଭିଳାଷା ଉତ୍ସାହିତ କରି ପାରେ। କୌଣସି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି –

ଆଜି ଅଧିକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ। ମିଡ଼ିଆ ଏବଂ ଅାଇଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ନେଇ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ତାଳମେଳ ରଖନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି ବଢିବ।

Google

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜିର ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ନାହିଁ। କ୍ୟାରିୟର ରେ ସଫଳତା ଦ୍ଵାରା ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ନେଇ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ କିଛି ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡ଼ିତ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସାମାଜିକ ଗତିବିଧି ରେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରିୟାଶୀଳତା ବଢିବ।

ମୀନ ରାଶି –

ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ ଅନୁକୂଳ ପରିଣାମ ମିଳିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଦୂରତା ର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାହେଲେ ଏହି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟାରେ ଭରି ରହିଥିବା ଦିନରେ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ପୁରୁଣା ସମ୍ବନ୍ଧ ପ୍ରତି ନିକଟତର ହୋଇ ପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ଶନି ଦେବାୟ ନମଃ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.